שירן בר-עוז, ייעוץ משכנתאות ופיננסים.
חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל, בעלת MBA במנהל עסקים, בוגרת מכללת "פסגות" ו"פוקוס" האקדמיה למשכנתאות, למעלה מ19 שנות ניסיון מקצועי וניהולי בתחום המשכנתאות, הבנקאות והנדל"ן.


משכנתא זו ההלוואה הארוכה, הגדולה והמורכבת ביותר. יועץ משכנתאות פרטי מלווה ומייצג את הלקוחות שהם בעלי הנכס תוך שמירה על מירב האינטרסים והזכויות שלהם. לרוב האנשים אין ידע מספק על המשכנתא, ולכן הם עלולים למצוא את עצמם מתחייבים לעסקה שתפגע להם באיכות החיים ואף לשלם מעבר למה שהמציאות מחייבת.

מעבר להיותי יועצת משכנתאות, יש לי את הידע והניסיון שרכשתי במגוון עיסוקים בחיי, המשמשים כלי משמעותי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, ליצירת משכנתא בהתאמה אישית לפרופיל הפיננסי שלכם, כאשר הרצונות והצרכים שלכם הופכים להיות המטרה שלי.

במשכנתא בהתאמה אישית אדאג לאינטרסים שלכם, אהפוך את התהליך ליעיל, פשוט ואעניק לכם נחת ושקט נפשי בד בבד עם מקצועיות, שקיפות וזמינות בליווי אישי צעד צעד עד לחתימות בבנק, בליווי מקיף ופתרונות מיטיבים, באופן מקצועי והקפדה על דיסקרטיות, בשירות אישי, אדיב ומקצועי כשהדגש הוא שתחזירו כמה שפחות כסף לבנק, תחסכו זמן ובירוקרטיה מיותרת !

בעסקה הכי חשובה שלכם השתמשו בייעוץ פרטי - זה משתלם !