רוני ברבי

כרטיס הביקור שלי

 

סנצורי 21 רד סי אילת

מרשת התיווך הגדולה בעולם 10.000 משרדים, 157.000 סוכנים, 79 מדינות century 21

המשרד פועל באילת בתחומי נדל"ן רחבים ומשווק דירות יד שנייה, פרויקטים חדשים, נדלן מסחרי, קרקעות והשקעות .הינו משרד אשר מתמחה בייזום, מכירה, קנייה, השכרה, שיווק וייעוץ השקעות בנדל"ן 


סנצורי 21 אילת מסייעת ללקוח לבחור את הנכס הטוב ביותר עבורו, תבצע עבודה יעילה, תתאים את הנכס למתעניין ולהיפך , תייעץ לקידום העסקה ותענה על כל שאלה ,תסייע במשא ומתן מול המוכרים ובקישור לאנשי מקצוע אמינים

כגון עורכי דין, בנקים , יועצי משכנתה  מעצבים ועוד

לאדיבות - כאשר קונה / מוכר מוצא את עצמו בצומת חשוב ומורכב מאין כמותו, בעל השלכות כלכליות נכבדות ביותר הכרוכות בלא מעט לילות חסרי שינה – מתווך טוב, אמין ובעל ידע יכול להגיש עזרה חיונית , סובלנית מסבירת פנים , ולשיטתנו עם  הקשבה , אכפתיות ואמינות .

ליושרה - אנו מתחייבים לפעול בכנות ,הגינות ,בנאמנות, במסירות ובמיומנות מקצועית בדרך המקובלת, על מנת לתת לכם מידע אמיתי עדכני ומהותי לגבי הנכס המצוי ולקיים את כל מה שהבטחנו והתחייבנו אליו. 

למומחיות - אנו בסנצו'רי 21  מאמינים שהכרות והתמחות על בוריו את גבולות האזור , הידע המקצועי, הניסיון הרב, עושים את העסקה. לשיטתנו אנו מקיימים שיתופי פעולה עם מיטב המומחים בתחום הנדל"ן כגון" שמאים, אדריכלים , מעצבי פנים , ויועצים משפטיים.

נשמח לעמוד לשרותיכם בכל שאלה ולתת מענה לקבלת מידע נוסף רלוונטי ואמין.

אל תהססו ליצור עמנו קשר ואנו נחזור  אליכם בהקדם האפשרי

Century 21 eilat סנצו'רי 21 אילת -

משרד : מרכז רכטר 27 אילת

טלפון : 08-850-20-30

Century21eilat@gmail.com