מוניות רחובות והסביבה

מבצעים את כל סוגי הנסיעות לכל רחבי הארץ. מוניות לשדה התעופה , מוניות ספיישל , שליחויות , משלוחים. זמינות 24 שעות ביממה לא כולל שבתות וחגים. ניתן לשלם בכרטיס אשראי ובביט.

מוניות רחובות והסביבה מבצעים את כל סוגי הנסיעות לכל רחבי הארץ. מוניות מרחובות לנתב"ג , מוניות ספיישל , שליחויות , משלוחים , חבילות , מעטפות ודברי דואר ניתן לתאם החזרה משדה התעופה ונסיעות עתידיות. מוניות רחובות והסביבה עובדים 24 שעות ביממה לא כולל שבתות וחגים. במוניות רחובות והסביבה צוות סדרנים ונהגים אדיב ומקצועי. גרים ברחובות והסביבה וחייבים להגיע בדחיפות למקום מסוים? רוצים להגיע לקצה השני של העיר מבלי להסתבך עם התחבורה הציבורית? רוצים לנוח קצת מהנהיגה? מחפשים מונית מרחובות לנתבג? אין שום בעיה , חייגו למוניות רחובות והסביבה ובקשו מונית ספיישל אתנו תהנו מנסיעה נעימה בראש שקט וללא דאגות מיותרות. עם מוניות רחובות והסביבה כבר לא צריך לחכות , להמתין או להצטופף. חייגו אלינו ונגיע בהקדם! מוניות רחובות והסביבה מציעים מחירים נוחים ואטרקטיביים לכל כיס , ניתן לשלם באשראי ובביט. המוניות שלנו ממוקמות בכל רחבי העיר רחובות והסביבה , לכן השירות שלנו מהיר ויעיל.

איזורי שירות - רחובות וישובי הסביבה , קרית עקרון , מזכרת בתיה , יבנה , נס ציונה , גדרה.

זמינות מיידית 24 שעות

הזמנה טלפונית מוניות רחובות והסביבה

מוניות חדישות נהגים אדיבים

ניתן לשלם בכרטיס אשראי ובביט

מחירים זולים זמינות מיידית

תיאום נסיעה עתידית לנתב"ג

נסיעות ומשלוחים לכל הארץ

עבודה מול מוסדות וחברות

פריסה רחבה הגעה זריזה

מוניות רחובות והסביבה מאחלים לכל לקוחותינו נסיעה טובה ובטוחה.


עדכון בעקבות התפרצות נגיף הקורונה (COVID-19)

מוניות רחובות והסביבה עוקבים בדריכות אחר הנחיות משרד הבריאות ומקפידים ליישם אותם , על מנת לשמור על בריאות הסובבים. הנוסעים אתנו במונית מתבקשים לעטות מסכה במהלך כל הנסיעה ולהשתדל לפתוח חלונות וזאת על מנת לשמור על בריאותם ובריאות הנהג ולמנוע הדבקות והידבקות.


שעות פעילות:

יום א': 24 שעות

יום ב': 24 שעות

יום ג': 24 שעות

יום ד': 24 שעות

יום ה': 24 שעות

יום שישי/ערב חג: עד שעה מכניסת שבת/חג

יום שבת/חג: מצאת שבת/חג
שם מלא
טלפון
אימייל
הודעה