ארז בר

מרצה וחוקר תרבות

"ידע זה כוח" - זה המוטו שלי, שאותו אני מגשים כייעוד בחיים, וגם בעבודתי כמרצה בשלל נושאים מגוונים.

כאוטודידקט מושבע וכבוגר תארים בתקשורת המונים, מדע המדינה, ותרבות הקולנוע נחשפתי עם השנים לעולם עשיר בתכנים מגוונים. אהבת הידע וההוראה הביאו אותי לכדי החלטה להעביר את ידיעותיי וניסיוני להמונים בתור מרצה רב-תחומי.


אז נעים להכיר- שמי ארז בר, מושבניק, מרצה, וחוקר תרבות בעשרים השנים האחרונות במכללות שונות, במכינות שיקומיות, בחברות, וגם במועדונים, קתדרות, סינמטקים, כיתות ותיקים וחוגי בית ברחבי הארץ. במרוצת השנים הרכבתי ויצרתי שלושה תחומים עיקריים בהרצאותיי:                                                                                                                                                       


הרצאות בנושאי תרבות - נושאים מגוונים מעולם המוזיקה והקולנוע (ביוגרפיות של יוצרים כגון אלביס פרסלי, לאונרד כהן, קלינט איסטווד ועוד, בסדרה הקרויה 'על אנשים וענקים'. כמו כן הרצאות על סגנונות וז'אנרים בקולנוע ובטלוויזיה ועוד).

הרצאות בנושאי תקשורת והעצמה - שפת גוף ופרזנטציה מנצחת מול קהל, יצירתיות, פיתוח הזיכרון, פסיכולוגיה של מצוינות אישית ועוד.

הרצאות בנושאי המזרח התיכון - קורסי מבוא והרצאות בודדות יחסי ישראל-ערב, טרור גרילה, ועוד.


לכל תחום נדרש ידע אינטרדיסציפלינרי וסגנון הגשה אטרקטיבי, וקהליי יעידו שכך הדבר לגביי. לפיכך באמתחתי מגוון רחב של הרצאות ברחבי הארץ על פי דרישה. עבור בחירת הרצאה מבוקשת תוכלו להתקשר, לשלוח לי הודעה או לפנות במייל, ותקבלו את רשימת הרצאותיי בהודעה חוזרת.                                                                                                                                                                


אשמח להיפגש אתכם וליהנות ביחד עמכם מהרצאותיי.